علیرضاپوراستاد
علیرضا پوراستاد
اردیبهشت ۹, ۱۳۹۷
سچاد طاهری
سجاد طاهری
اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۷
دکتر نسیم احمدی

دکتر نسیم احمدی

Nasim Ahmadi

دکتر نسیم احمدی دانش آموخته ی دانشگاه علوم پزشکی ایران در مقطع دکتری آسیب شناسی گفتار و صداهستند. عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان ، با بیش از هشت سال سابقه در حیطه ی  ارزیابی و درمان  اختلالات صدا میباشند.

دکتر احمدی با سابقه ی تدریس کورس های متعددی از جمله ارزیابی و درمان اختلالات صدا در دانشگاه همدان و دانشگاه علوم پزشکی ایران از پیشگامان این حیطه در ایران هستند.

ایشان با به عهده داشتن نقش  سوپروایزر در کلینیک های تخصصی صدا در بیمارستان های وابسته به دانشگاه علوم پزشکی همدان و دانشگاه علوم پزشکی ایران، علاوه بر تدریس، در بالین نیز  در این عرصه مشغول به فعالیت بوده اند.

ترجمه ی چندین کتاب تخصصی در حیطه ی ارزیابی و درمان صوت و برگزاری کارگاه ها و سمینارهای تخصصی در این زمینه از دیگر حیطه های فعالیت دکتر احمدی است.

دکتر احمدی در زمینه ی تحقیق و  پژوهش درمان صدا نیز پیشگام هستند و طرح های پژوهشی متعددی در این زمینه اجرا کرده اند. که نتایج آن در مجلات متعدد به چاپ رسیده است.

از مهمترین ایده های ایشان راه اندازی مرکز وکولوژی ایران است که اولین تیم فوق تخصصی صدا در آن مشغول به ارائه ی خدمات هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

error: غیر فعال است